co se jinam nevešlo

Proč se svatební prstýnky nosí na prsteníčku?

9. prosince 2011 v 21:00 | Eli
Chcete vedieť prečo sa dáva svadobná obrúčka na 4. prst v poradí?Prečítajte si toto skvelé vysvetlenie vytvorené Číňanmi…

1.prst (palec) predstavuje vašich: rodičov
2. prst (ukazovák) predstavuje vašich: súrodencov
3. prst (prostredník) predstavuje: seba samého
4. prst (prstenník) predstavuje vášho: životného partnera
5. prst (malíček) prestavuje vaše: deti

Najprv otvorte vaše dlane a dajte si ich proti sebe. Potom zohnite prostredníky na obidvoch rukách a nechajte ich stále spojené. Ostatné 3 prsty + palec nechajte vystreté a stále oproti sebe. Tak, ako vidíte hore vpravo na obrázku.

Teraz sa pokúste rozdeliť palce od seba (reprezentujúce rodičov). Roztvoria sa, pretože vaši rodičia nie sú predurčení žiť s vami večne. Skôr či neskôr vás opustia, poprípade vy ich.

Spojte palce späť ako predtým a teraz rozdeľte vaše ukazováky (reprezentujúce súrodencov). Taktiež sa roztvoria, lebo bratia a sestry si založia vlatné rodiny a budú žiť svoje rozdielne životy.

Teraz dajte opäť dokopy ukazováky a oddeľte malíčeky (reprezentujúce vaše deti). Rovnako ako predošlé dve pôjdu otvoriť, pretože vaše deti sa neskôr vydajú/oženia a tým pádom aj osamostatnia.

Nakoniec spojte aj malíčeky a skúste ešte oddeliť prstenníky (reprezentujúce vášho životného partnera). Budete prekvapení, keď zistíte , že to v skutočnosti nejde.

Pretože muž a žena majú ostať do konca života spolu - v ľahkých, ale aj ťažkých chvíľach… ♥ :)

Filmy roku 2010!

22. prosince 2010 v 18:49 | Eli
Cinema vytvořil sestřih všech filmů, které měli premiéru letos 2010. A že je na co koukat. :)


Jak na něj?!

9. září 2010 v 11:18 | Eli

1. Buď singl girl!

Chceš, aby tě kluci balili? Pravidlo Nr. 1: Nechoď s žádným klukem! Jakmile totiž s někým jsi, logicky se ti budou týpci vyhýbat obloukem a obzvlášť tehdy, pokud s tvým miláčkem kámoší! Jsi singl baba a chceš svému objevu pokec s tebou výrazně usnadnit? Zkus se občas vytrhnout z hloučku svých "bodyguardek", ať se k tobě přes tvou kámoší bariéru prokouše:-)

2. Pohrávej si s vlasy

Nejvíc sexy na kluky zapůsobíš, když využiješ k flirtu i své háro. Kluci zbožňují dlouhovlásky, kterým vlasy neposedně padají do obličeje a ony si je musí pořád dokola zastrkávat za uši. Zkus to taky! Když se bavíš s idolem, natáčej si pramen vlasů na prst, přehoď si hřívu na jedno rameno nebo ji nech rozhozenou na zádech - to v případě, že je ti pan Božský v patách:-)

3. Buď jako sluníčko

Tohle ti půjde samo. Stačí si vybavit nějakou veselou letní story a tvoje pusina se ti při prímovní vzpomínce už sama od sebe určo roztáhne od ucha k uchu. Zkus to! Rozesmátá tvářička je sympaticky nakažlivá.

Věděla jsi, že... aneb funny newsky o sexu

2. září 2010 v 17:56 | Eli
❤ ... na každou normální webovou stránku na světě, existuje 5 pornostránek?
❤ ... vousy rostou klukům rychleji, když mají sex?
❤ ... ze všech zvířecích druhů je nejvíc homosexuálů mezi samci netopýrů?
❤ ... formicophilia je druh fetiše (úchylky), kdy člověka uspokojuje, když mu po pohlavních orgánech leze drobný hmyz? Fuuuj!
❤ ... slovo tělocvična (gymnasium) pochází ze starořeckého gymnazein, což znamenalo "cvičit nahý"?
❤ ... každý den na celém světě dojde ke zhruba 100 milionům sexuálních styků?
❤ ... počet spermií u dnešního muže v porovnání s tím, jak to bylo před 30 lety, klesl o 30 %?
❤ ... sexem spálíš 360 kalorií za hodinu?

Celebrity a sex

29. srpna 2010 v 17:13 | Eli
eli-cool.blog.cz
Brad Pitt
Má rád ve vodě. Každé jejich sídlo musí mít pořádný bazén, v tom současném mají dokonce vodopád a jeskyni, kde se můžou s Angelinou při svých radovánkách schovat před dětmi. Venku v přírodě to je ještě lepší, až na ty paparazzi.eli-cool.blog.cz
Colin Farrell
Colina láká riziko, že ho někdo při sexu načape. V létě to proto moc rád dělá venku. A když ho někdo skutečně přistihne, vůbec mu to nevadí, naopak. Když byl mladší, neustále se někde obnažoval a předváděl. Prý se nemá za co stydět. ;-)

Plastické operace aneb posedlost krásou!

7. srpna 2010 v 13:19 | Eli
eli-cool.blog.cz

Větší prsa, nový nos, míň tuku: 160 tisíc teenagerů jde v Americe každoročně pod kudlu! Jejich věk se každoročně snižuje! Jak je to v Česku?

V České republice se věk operovaných nijak výrazně nesnížil! Pořád převládají klienti ve věku od 18 do 50 let. A tuto klientelu tvoří z 87 % ženy! Jsou ale i výjimky!

Nedávno byl na liposukci teprve 17letý pacient! Není to ale tím, že by mladí lidé v Čechách méně řešili svůj vzhled! Plastické operace jsou naštěstí pořád dost finančně náročné.

Oproti jiným státům jsme ale pořád levnější, proto k nám "pod kudlu" jezdí stále více cizinců! Mnoho teenagerů po pubertě přestane své "vady na kráse" řešit nebo si uvědomí, že se z nedostatků dá udělat přednost!


Lindsay Lohan jde do vězení!

17. července 2010 v 10:29 | Eli
eli-cool.blog.cz
90 dní v chládku. Tak to je trest pro neukázněnou hvězdičku, která měla soud na "háku" a myslela si, že jí nic nehrozí...
Neoblomná soudkyně Marsha Revel už ale měla chování Lindsay Lohan plné zuby a podle toho zakročila. Přestože herečce několikrát vzkazovala, že jestli se nedostaví k soudu a nebude docházet na nařízenou protialkoholní léčbu, tak půjde nekompromisně do vězení, ignorovala to. Teď se jí to vymstilo...

U soudu, který proběhl před pár dny, Marsha Lindsay odklepla neuvěřitelných 90 dní. Zatímco do teď povýšeně nad hrozbou vězení mávala rukou, drsná realita ji dostala na kolena. Po vynesení rozsudku jen nechápavě koukla na svou advokátku a pak se hystericky rozbrečela (viz. foto) na celou soudní síň. Soudkyni to ale neobměkčilo a s kamennou tváří za doprovodu brekotu Lindsay, opustila síň.

Čím se Lindsay původně provinila?
Že jsou drogy a alkohol jejími věrnými kámoškami se vědělo už dlouho, ale až v roce 2007 byla herečka chycena při činu, když řídila pod vlivem alkoholu a spolujezdce jí dělal pytlíček s kokainem. Za to si vysloužila tříletou podmínku, během které měla absolvovat sérii léčení. To ale nebylo nic pro ní a tak na něj nechodila. Poté, co se Lindsay neustále dušovala, že se polepší, jí byla podmínka o rok prodloužena, ale ani to nepomohlo.

Hvězdička se tak musí hlásit k nástupu trestu 20. července. Po odpykání bude následovat další rehabilitační program, na který už určitě docházet bude, protože jestli ne, je tu opět nekompromisní soudkyně Marsha.

Happy Birthday, Jesse!

9. dubna 2010 v 19:01 | Eli
Dnes slaví můj oblíbený zpěvák a herec Jesse McCartney své 23.NAROZENINY! Celý blog eli-cool mu proto přeje hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a stále více pěveckých úspěchů!
eli-cool.blog.cz
↓PUSŤ SI JEDEN VIDEOKLIP JESSEHO↓

!VESELÉ NAROZENINY!

Jak vznikal Avatar?

17. února 2010 v 19:00 | Eli
Bombastické efekty, neuvěřitelná 3D technika, super příběh - tento fantasy snímek láme všechny rekordy! Bravo nahlédlo do zákulisí vzniku tohohle trháku!
Je to filmová senzace! "Avatar", milostný příběh mezi člověkem Jakem (hraje ho Sam Worthington, 33) a Neytiri (Zoë Saldaña, 31), představitelkou mimozemské civilizace Na'vi, nadchne hned nadvakrát:

Zaprvé příběhem, který diváky chytne za srdce, a zadruhé - a to je snad ještě důležitější - naprosto převratnými speciálními efekty! Film je totiž ze 40 % animovaný a z 60 % hraný.

Jedná se o filmovou revoluci, která spolkla v přepočtu neuvěřitelných 5,5 miliardy Kč na výrobních nákladech!

Od skici po 3D animaci - takhle vznikla Neytiri

Nápad natočit tenhle film se zrodil v hlavě režiséra Jamese Camerona a počkal si dlouhých patnáct let na realizaci - musela prý dospět technika!

Film by totiž nemohl vzniknout bez speciální 3D kamery, která snímá obraz jako lidské oko.

Výsledek je prostě skvělý! Pro "živé" herce ale představovalo použití takového množství špičkové techniky nemalé problémy. "Stojany s kamerami, které byly namířeny na naše obličeje, nám značně komplikovaly líbání," vysvětluje Zoë Saldaña. :-)

Plné fyzické nasazení všech zúčastněných se ale na výsledku výrazně projevilo: Film se stal senzací a stejně tak senzační je i jeho výdělek: více než 4 miliardy Kč jen za první týden po uvedení do kin...
↓nahlédni do zákulisí avataru↓
Kopíruj VŽDY se zdrojem →

Žlutí & ztřeštění Simpsonovi!

16. února 2010 v 18:29 | Eli
Je to neuvěřitelných dvacet let, co žlutí animáci vládnou světu! K jejich dvacetinám Bravo vytáhlo na povrch ta největší tajemství!

1. Kdo "The Simpsons" vymyslel?

Kreslíř komiksů Matt Groening (55) postavičky spontánně nakreslil v polovině osmdesátých let, než se setkal s televizním producentem. Trvalo mu to neuvěřitelných patnáct minut!

2. Jak to všechno začalo?

Rodinka se v televizi poprvé mihla 19. dubna 1987 jako dvouminutová výplň v komediálním seriálu "The Tracey Ullman Show"!

3. Tajemství Homerovy plešky

Už sis toho všiml/a? Na Homerovu holou hlavu si jeho autor Matt Groening schoval svoje iniciály "M" a "G"! Jeho ucho je "G" a vlas nad ním "M"!

4. Proč jsou Simpsonovi žlutí?

Tak to je fakt náhoda! Při jejich prvním kreslení měl Matt po ruce jen žlutou pastelku!

5. Kolik dílů dodnes existuje?

Koncem ledna běžel v USA 452. díl! To je pro kreslený seriál rekord!

6. Jsou Simpsonovi slavní po celém světě?

Dá se to tak říct! Seriál běží ve dvanácti zemích světa a stovky milionů diváků kousavý humor Homera a jeho rodinky prostě milují!

7. Bude další kinofilm?

Matt Groening slíbil, že jo! Na jeho přípravu si chce dopřát ale minimálně rok!

8. Jaká je Homerova e-mailová adresa?

chunkylover53@aol. com a znamená to něco jako "tlustej milenec"!

9. Jsou Simpsonovi k vidění naživo?

Kousek od Las Vegas existuje opravdový dům Simpsonových o rozloze dvě stě metrů čtverečních! Kromě toho je v Americe žlutá rodinka dokonce i na 44centových poštovních známkách!

10. Kreslí Groening žlutou rodinku pořád ještě sám?

Ne! Dneska je Matt už "jenom" poradcem a šéfem týmu!
Kopíruj se zdrojem →

Planeta 51

31. ledna 2010 v 19:39 | Eli
Zelení obyvatelé Planety 51 žijí spokojeným životem v útulných domcích na předměstí, vychovávají děti, venčí psíky…

Jejich poklidnou idylku ruší jen strach z mimozemské invaze. A tyto obavy se jednoho dne naplní…

Astronaut NASA, kapitán Charles "Chuck" Baker, přistane s vesmírnou lodí spousty světelných let od domova. Domnívá se, že nadešel velký okamžik a on objevil neosídlenou planetu.

Ovšem krátce na to zjistí, že tu rozhodně není první, natož sám. Přistál uprostřed zahrady zrovna v době, kdy si rodina zelených starousedlíku užívá grilovací párty.

Kapitán Chuck je zmatený z podivných postaviček místních obyvatel a dává se na útěk. Celá Planeta 51 je v pohotovosti, paranoidní generál se svou armádou vydává rozkaz chytit a zneškodnit nevítaného "mimozemštana".

Chuck se ukryje v planetáriu, ve kterém pracuje jako brigádník šestnáctiletý domorodý "zelenáč" Lem. Prestože jejich první setkání není úplně nejšťastnější, vznikne mezi nimi opravdové přátelství. Chuck se s Lemovou pomocí musí dostat k raketě dřív než odletí zpět na Zemi bez něj…
Kopíruj se zdrojem →

Sherlock Holmes

31. ledna 2010 v 18:59 | Eli
Nejznámější detektiv? Jednoznačně Sherlock Holmes!

Tentokrát se ale tato legenda dočkala zbrusu nového zpracování.

Ukáže se totiž, že Holmesovi bojové schopnosti jsou stejně tak smrtící jako jeho pověstný intelekt.

Obojího bude zapotřebí při odhalování smrtelného spiknutí, které by mohlo zničit celou zemi.

Akční a dobrodužný film "Sherlock Holmes" natočil známý režisér Guy Ritchie. Robert Downey Jr. ztvárnil legendárního detektiva.

Jude Law září v roli Holmesova věrného kolegy Watsona, doktora a válečného veterána, který je impozantím spojencem Sherlocka Holmese.

Rachel McAdams uvidíme v roli Irene Adler, jediné ženy, která získala převahu nad Holmesem a která s detektivem udržuje bouřlivý vztah.

Mark Strong ztvárnil roli Holmesova nového tajemného protivníka, Blackwooda a Kelly Reilly hraje Mary, po níž touží Watson.

ZKOUKNI TRAILER↓
Kopíruj se zdrojem →

Alenka v říši divů se chystá do kina!

30. ledna 2010 v 12:39 | Eli
Knihu Alenka v říši divů od Lewise Carrola určitě znáš, ale tahle klasika teď přijde i na plátna kin. A že to bude kvalitní pokoukáníčko je zaručeno hned dvěma jmény. Režisér Tim Burton a herec Johnny Depp jako Bláznivý Kloboučník. Mezi Burtonovy nejznámější filmy patří například Černá díra, Střihoruký Edward nebo Karlík a továrna na čokoládu a ve všech hrál jeho dvorní herec a oblíbenec Johny Depp.
Do role Alenky obsadil Burton devatenáctiletou Australanku Miu Wasikowskou, v roli Červené královny se objeví Burtonova manželka Helena Bonham Carter (můžeš ji znát i z Harryho Pottera) a Bílou královnu ztvární Anne Hathaway.
Tenhle fantasy film bude plný speciálních efektů, které si můžeš vychutnat buď ve 2D nebo 3D kvalitě. Premiéra u nás zatím známa není, ale snad to bude jen krátce po té americké, která je naplánovaná na 5. března 2010.
ZKOUKNI TRAILER :) ↓

Kopíruj VÝDY se zdrojem →
můj zdroj: dívka

kdyby bylo smutno ..

17. ledna 2010 v 19:42 | Eli

KLINĚTE

Jak se fotí pro Dívku!

15. ledna 2010 v 18:30 | Eli
WOW! Jakože zajímavé ..
Kopíruj se zdrojem →
 
 

Reklama