Březen 2011


New EW outtakes

26. března 2011 v 10:24 | Mucinek |  Robert Pattison
imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.comAshley o situaci v Japonsku a natáčení BD

20. března 2011 v 11:46 | Mucinek |  Ashley Greene
Následky zemětřesení a tsunami v Japonsku dočasně přerušily natáčení "The Twilight Saga: Breaking Dawn" ve Vancouveru. Jaké jsou poslední novinky o natáčení?
Všechno bylo tak nějak vzhůru nohama. Nás se to dotklo nejméně. A za to bychom měli být vděční. Ale vážně, je to jen o tom, že jsme si museli sbalit a přemístit se jinam a přehodit scény, ale už jsme se pohnuli dopředu a pokračujeme dál. Film to skoro neovlivní.
Chceš říct něco k pohromě, která postihla Japonsko?
Samozřejmě jsem už vyslovila svůj názor - stejně jako spousta mých kamarádů - o peněžní sbírce pro Japonsko a o modlení se za ně, protože je to podle mě něco nepředvídatelného, hrozného, neočekávaného a hrozně nešťastného, srdcervoucího. Myslím na ty lidi a modlím se za ně, za jejich blízké a za ty, kteří někoho ztratili. A doufám, že my, Američané, uděláme vše, co je možné, abychom jim pomohli.
Jakou bys dala radu hercům a herečkám, kteří se stanou slavnými rychle díky tomu, že jsou součástí tak obrovské série jako je například Twilight?
Myslím si, že ve všem tom chaosu musíš hlavně zůstat nohama na zemi a nezapomenout, kdo jsi a odkud jsi, to je vážně důležité. Já mám pevnou skupinu přátel a rodiny, která se nestará o to, co dělám, kdo jsem jako celebrita. Moje mamka dál říká, "Jdi umýt nádobí. Jdi si ustlat postel." A toho si opravdu vážím, a to je podle mě to klíčové, protože na konci dne je to jen práce, ne život.
Co ti proběhne hlavou, když vidíš to všechno Twilight zboží?
Když to vidím, jsem nadšená. Moci říct, že mám svojí vlastní panenku je vážně úžasné. Mám akční figurku. To je úžasné!

Ze všech lidí, s kterými na Twilight pracuješ, s kým jsi se slíbížila nejvíc?

S Kellanem jsme velmi blízcí přátelé už něco přes pět let. Znali jsme se dřív, než tohle všechno začalo. A teď musíme trávit všechen náš čas společně v práci, takže to je skvělé.


Ashley Greene Jared Followill yesterday in NY

19. března 2011 v 13:03 | Mucinek |  Ashley Greene
Ashley byla vyfocena jak opouští hospodu v New Yorku s basistou ze skupiny Kings of Leon, 17.03.2011
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comGossip Cop: "Joe Jonas and Ashley Greene have been broken"

18. března 2011 v 14:12 | Mucinek |  Ashley Greene
Tak tohle je opravdu ŠOKUJÍCÍ ZPRÁVA!!! Ashley Greene a Joe Jonas už nejsou spolu. Gossip také potvrdil rozchod tohoto mladého páru.
Podle informací si dali "pauzu". Rozešli se prý pár dní po 24. naozeninách Ashley (19. února).