Srpen 2010

Kristen´s vice!

31. srpna 2010 v 18:50 | Eli |  Kristen Stewart
Tady máte Kristenin zlozvyk - kousání do rtu .. :P
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  
pokračovanie v c.čKristen: ,,Za mou dobrou náladu vděčím Robovi!"

30. srpna 2010 v 18:09 | Eli |  Robsten
eli-cool.blog.cz
Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat."

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné, kde budeme bydlet...!" :-)


Kristen Stewart Scan for People Magazine - Beauty Watch

30. srpna 2010 v 18:08 | Eli |  Kristen Stewart
Líčení podle Kristen .. :))
http://pics.livejournal.com/lunacrepusculo/pic/00015ab1


Rob in West Hollywood 29/08/10

30. srpna 2010 v 18:01 | Eli |  Robert Pattison
Musím nechat původní text Kriss, protože mě opravdu velmi pobavil:
OMG!!! Rob si zase nechal narůst ty hrozné velké vousy. Vypadá jako nějaký bezdomovec nebo co. Doufám, že mu to nezůstane dlouho. Nevím proč, ale když jsem ty fotky viděla ještě bez datumu, tak jsem si myslele, že to jsou ty minulé, kdy je měl taky tak velké. Ale předtím to bylo mnohem horší!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Robsten - New/old outtake from EW 2009 in HQ

30. srpna 2010 v 17:49 | Eli |  Robsten
Tuhle fotku? Miluju =*
imagebam.com


Peter Facinelli At Emmy Awards

30. srpna 2010 v 11:41 | >HeLí* |  herci-stmívání
Přesně včera se odehrála důležitá Hollywoodská ceremonie  - Emmy Awards. Byl tam i Peter,který zastupoval svůj seriál 'Nurse Jackie'. Kabrňák!Fešák :))
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


New Dakota´s portails from The Runaways Press Conference

30. srpna 2010 v 11:34 | >HeLí* |  herci-stmívání
Dakotě to na těch fotkách mooc slušííOld photoshoot of Kristen Dunst and Bryce Dallas

29. srpna 2010 v 19:39 | Eli |  herci-stmívání
Tenhle shoot se mi tak moc zalíbil, že z něj asi udělám design! :))
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Outtakes for EW in HQ

29. srpna 2010 v 18:49 | Eli |  Kristen Stewart
Super, že jsou v HQ, ale je to celkem naprd když tam je ten tag :(
imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com

Nevím co mám dělat

29. srpna 2010 v 18:24 | Eli |  VZKAZÍKY
Řekněme to tak že nestíhám přidávat články + se starat o designy .. proto jsem se rozhodla, že budu dělat jen jednu věc. Jakou? Taky sem přemýšlela, že bych to střídala týden co týden .. co myslíte? Hlavně nepiště že to je jen na mě, protože to už vím :D

Petra, 14: Můj brácha? Ne, syn!

29. srpna 2010 v 17:39 | Eli |  příběhy
eli-cool.blog.cz
Na začátku minulých prázdnin jsem si našla přítele Petra. Poznali jsme se na oslavě kámošových narozenin a hned si padli do oka. Chvíli jsme si psali na ICQ a po čase se dali dohromady. Petr byl úžasný, milý a pozorný. Jezdili jsme spolu na různý výlety, zkrátka, připadala jsem si jako v pohádce. Říkal mi tak krásný slova: jak mě miluje a že beze mě nemůže být. A já mu naivně věřila. A opravdu si myslela, že je to ten pravý už napořád. Když jsme spolu byli delší dobu, tak už nás nebavilo jen držet se za ručičky a líbat se v parku. Toužili jsme prožít něco víc...

Po půl roce krásnýho vztahu jsme si řekli, že spolu chceme zažít společný poprvé. Jasně, uvědomovala jsem si, že je to dost brzo - bylo mi třináct - ale hrozně jsme po tom oba toužili a nechtělo se nám čekat. Jednou jsme spali sami u Petra na chatě a tam se to stalo. Bylo to nádherný a v životě jsme se necítila tak šťastně. Pak už jsme spolu začali spát častěji. Neřešili jsme, že jsme nezletilí a že nemáme žádnou ochranu. Věděla jsem, že v mých letech by mi ji stejně žádný gynekolog nepředepsal, a s kondomem se nám to nelíbilo. A tak jsme si jen dávali pozor. Byla jsem nejspíš tak zabouchlá a užívala si těch krásných chvil, že mě nějaké hrozící těhotenství vůbec netrápilo.

Šílený strach

Jenže pak jsem to dva měsíce nedostala. Nejdřív jsem se uklidňovala, že je to normální - u holek v mým věku se to přece stává. Ale když ani později nic, rozhodla jsme se udělat si těhotenský test. A byl pozitivní! Okamžitě jsem běžela za Petrem. Jenže ten mi vyrazil dech. Řekl, že ho to vůbec nezajímá. Že to není jeho a že se mnou končí… Já nevěřila vlastním uším a s brekem jsem utekla domů. Byla jsem na dně. Nevěděla jsem, co budu dělat, a hlavně měla strach, co bude dál, co naši… A tak jsem to raději tutlala. Nakonec si mamka v prosinci všimla, že jsem to dlouho nedostala, a vzala mě na gyndu. Tam doktor jen potvrdil moje těhotenství. Byla jsem už v 18. týdnu - což znamenalo, že na potrat bylo moc pozdě. Jenže asi bych to stejně nedokázala. Nejvíc bych se bála, že v budoucnu už mít děti nebudu moct… Naši byli samozřejmě z mého "stavu" v šoku. Zuřili asi jako každý rodiče v takový situaci. Ale naštěstí mě v tom nakonec nenechali a hrozně moc mě podpořili. Moje mamka si vzala malého do opatrovnictví, takže je vlastně teď na mateřské ona. A táta, který nadával nejvíc, je od okamžiku, co držel malého Lukáška v náručí, jak vyměněnej… Nedá na něj dopustit.


Celebrity a sex

29. srpna 2010 v 17:13 | Eli |  co se jinam nevešlo
eli-cool.blog.cz
Brad Pitt
Má rád ve vodě. Každé jejich sídlo musí mít pořádný bazén, v tom současném mají dokonce vodopád a jeskyni, kde se můžou s Angelinou při svých radovánkách schovat před dětmi. Venku v přírodě to je ještě lepší, až na ty paparazzi.eli-cool.blog.cz
Colin Farrell
Colina láká riziko, že ho někdo při sexu načape. V létě to proto moc rád dělá venku. A když ho někdo skutečně přistihne, vůbec mu to nevadí, naopak. Když byl mladší, neustále se někde obnažoval a předváděl. Prý se nemá za co stydět. ;-)


Kristen Stewart in Scream 4?

29. srpna 2010 v 14:45 | Mucinek |  Kristen Stewart
eli-cool.blog.cz

 Objevily se nové informace, že režisér filmů Scream, Wes Craven, chce do 4.ho pokračování i Kristen Stewart, která se proslavila jako Bella Swan ve filmuTwilight! Také se zmínil, že by tam rád měl i herečku Annu Paquin (28), která se proslavila díky seriálu True Blood. Dnes společnost U. S. oznámila, že Kristen a Anna potvrdila účast v hororu. Kristen je teď hodně slavná a Craven trvdí, že by ji viděl rád plakat. Byli jsme...TŘI

28. srpna 2010 v 18:39 | Eli |  příběhy
eli-cool.blog.cz
Síma, 16

Původně to vypadalo na zabitých 14 dní prázdnin - měla jsem trčet doma - ale pak zavolala kámoška, jestli nechci k nim na chatu. No jasně, že jo! Dorazila jsem ve čtvrtek a hned v pátek jsme razily na dýzu. Příchod jsme načasovaly zhruba na desátou, jenže když jsme obhlídly parket a poseděly na baru, konstatovaly jsme, že teda bída. To jsme ale netušily, že už jsme pozorně sledovány někým, koho jsme si do té chvíle vůbec nevšimly.

Přesně náš typ
Až když před nás barman postavil dva drinky a povídá: "To je pro vás od DJ'e, slečny", podívaly jsme se směrem k jeho stolku. Bylo tam docela přítmí, ale jeho bicepsy se rýsovaly na první pohled. Pak jsme slyšely, jak do mikrofonu oznamuje, že následuje pár songů z jeho oblíbeného mixu, načež se zved' a zamířil k nám. Byl to fakt sympaťák. "Přesně můj typ," šeptla mi kámoška. "Můj taky," stačila jsem říct, ještě než k nám došel. Představil se, my taky a po chvíli ticha, kdy atmosféra houstla a houstla, povídá: "Když vy, holky, jste obě tak nádherný, že nevim, na jakou se dívat dřív."

Nejvíc sexy DJ'
Zůstaly jsme do konce diskotéky a pak se šly projít. Všichni tři. Ani já, ani Nikola (kámoška) jsme nikdy nic podobnýho nezkusily a on... Nevím a je to jedno. Zašli jsme do jablečný aleje a tam se začali líbat, krásně něžně hladit a šeptat si nádherný věci. Dovolily jsme mu laskat a líbat nás na prsou, všechno další už bylo ale jen přes látku. Strávili jsme tak asi hodinu, a když už se naše touha a vzrušení vystupňovalo na nejvyšší možnou mez, utli jsme to. Chtěl, abysme přijely na jeho další vystoupení, a my kývly, ale věděly jsme, že nepřijedem'. Byl to nejvíc vzrušující zážitek v mým životě (i Nikči), ale stačil nám tak, jak se odehrál. Dojet to až do konce jsme si ani jedna netroufaly.

Ashley Greene - New InStyle outtake

28. srpna 2010 v 17:52 | Eli |  Ashley Greene
Náhled na dvě nové fotky Ashley Greene pro časopis InStyle

Image and video hosting by TinyPic
New Photo of Charlie Bewley with a Fan

28. srpna 2010 v 17:06 | Eli |  herci-stmívání
Super fotka Charliho a jeho fanynky ♥ Myslím, že se fotka povedla :))
Image and video hosting by TinyPicAshley Instyle Russia [September 2010]

28. srpna 2010 v 16:29 | Eli |  Ashley Greene
Ash se objevila na ruském magazínu InStyle! Ani nevím, jestli jsem tuhle fotku už viděla, každopádně je nádherná ♥
eli-cool.blog.cz