Červenec 2010


InStyle (Germany) Interview with Kristen Stewart

31. července 2010 v 18:28 | Mucinek |  Kristen Stewart
eli-cool.blog.cz


Když Kristen Stewart přijde na rozhovor v hotelu Four Seasons v Beverly Hills, má oblečené jeansy, černé a bílé tričko a sluneční brýle Ray Ban ve vlasech. Pro natáčení Eclipse, který je v kinech od 15.července, nosila hnědé kontaktní čočky ale v reálném životě má zelené oči které na odpoledním slunci ve 12. patře jejího apartmánu jiskří. Pokud ovšem pohlédnete Kristen Stewart do očí, je to vzácné, protože většinou má oči sklopené na podlahu nebo na ruce. Herečka, která hraje Bellu roztouženou láskou si moc neužívá zmatku okolo sebe. V našem rozhovoru říká proč.

Děsí Vás sláva?
"Stále jsem ještě nebyla obeznámená tím, že jsem v centru pozornosti. Ječící fanoušci mě znervózňují. Mohla bych to svést na pozornost. Od přírody jsem velmi, velmi plachá."

Jste sama zavřená v hotelu protože fanoušci obléhají budovu?
"Ne, není to tak šílené. Čtu o sobě hodně příběhů. Kdyby byli všechny pravdivé, měla bych hrozný život (smích)."

Někteří fanoušci se zlobí, protože jste na internetu kritizovala "Twilight hysterii".
"Nechápu proč lidi tráví svůj čas na fórech nebo na facebooku a nedělají něco smysluplného. Pro mě jsou důležitější věci než trávit několik hodin u počítače. Miluju čtení knížek, poslouchání Led Zeppelin, U2, hraní na kytaru nebo sledování hry. A osobně chatuji s přáteli které potkám."

Například s Robertem Pattinsonem?
"Například."

Proč je pořád váš vztah takovým tajemstvím?
"Nechci aby z toho bylo tajemství. Já jen prostě nechci mluvit o určitých tématech, protože by to pak bylo vyloženo špatně."

Čtete si o sobě nějaké články?
"Ano, většina z nich je zábavná. A musím vědět jaký zločin jsem spáchala když se mě na to budou ptát i v dalším rozhovoru (smích)."

Co si myslíte o srovnávání Vás s Angelinou Jolie?
"Kdo s tím přišel? Ale nestěžuju si. Je skvělá herečka a vypadá krásně."

Pro hodně dívek jste vzorem. Taky módním. Líbí se Vám to?
"Nejsem expert. Mám vlastní styl. Kupuju si staré a opotřebené oblečení a vtipné trička. Nosím jen to co mám opravdu ráda. To je důvod, proč nemám ráda stylisty. Chci být autentická, jak jen to jde a nezajímá mě jaký mám štítek na tričku."

Byla jste vybrána jako jedna z 100 nejvlivnějších lidí na světě. Jak jste to vzala?
"Pokud nikdo nenapíše že jsem jedna ze 100 nejhorších lidí, tak je mi to jedno. Pozitivní věc je, že jsem teď víc vnímaná jako herečka. Mám lepší nabídky rolí a můžu si vybrat co všechno budu chtít."

Bojíte se, že spadnete zpět až Twilight Saga skončí?
"S tím mají problém všichni herci když po delší dobu hrají jednu roli. Jsou dvě strany. Na jedné straně je obrovský kompliment, že ve mě všichni fanoušci Twilight vidí Bellu. Na druhé straně je to, že mám i hodně jiných projektů než je Twilight."

Pro někoho, kdo odešel ze školy jste do jisté míry úspěšná. Proč jste nechala školy?
"Protože kvůli herectví jsem neměla čas na nic jiného. Od 8. třídy jsem měla soukromého učitele. Ale ani na vteřinu sem si nenechala ujít školy. Bylo to hrozné a já jsem nenáviděla to sedění ve třídě. Vždycky jsem byla vzpurná a potřebovala jsem svobodu. Opravdu se mi ulevilo, když jsem mohla studovat doma. Studium byla legrace. Zajímala jsem se o hodně věcí, například o paní. Ale škola pro mě nikdy nebyla to pravé místo."

Co by jste poradila mladým lidem, kteří mají zájem o herectví?
"Pokud je to to, co chcete opravdu dělat, musíte to zkusit. V opačném případě by jste litovali a to by bylo smutné."

Kdyby jste se nestala herečkou. Co by jste dnes dělala?
"Psala scénáře. Pokud by to nefungovalo, dokázala bych si představit práci rekvizitátorky."


Lidé a jejich zvířecí podby ..

30. července 2010 v 12:09 | Eli |  GOOD
eli-cool.blog.cz
-klik na CČ-Lady Gaga - new house

29. července 2010 v 13:59 | Eli |  Lady Gaga
Lady Gaga si pronajala nový dům za 25.000 dolarů měsíčně (to je v přepočtu asi 625 000,-Kč) a přitom své turné bude mít minimálně do jara 2011. Je vidět, že Lady Gaga si to může dovolit. Dům je krásný a opravdu velmi luxusní!
eli-cool.blog.cz
source:Eclipse tašky

29. července 2010 v 12:09 | Mucinek |  jiné-stmívání

Kellan: Go in to Gym

28. července 2010 v 18:19 | Eli |  herci-stmívání
Kellan jde do posilovny ..
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


o5 pryč

28. července 2010 v 12:38 | >HeLí* |  VZKAZÍKY
Ahoj!
Ode dneška sem až do pátku o Irči ♥ a Gigiho ♥ Jsou to moji nej káomši, takže sem celkem ráda, ale to znamená, že o5 nebudu na blogu :(( Pokusím se v sobotu něco písnout, ale rychleji to nečekejte :(( No ale sem ráda, protože je to tu super :)) Na noidea něco přidám, ptz je to můj oficiální blog, ale tady...asi ne :(( není časík xD A já bych nechtěla promrhat ani jednu minutu co sem s něma ♥♥♥ Tak pp, užívejte si prázdnin!

Piráti z Karibiku - Na konci světa

28. července 2010 v 11:59 | Eli |  archiv filmů
Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie
161 minut
eli-cool.blog.cz
OBSAH: Období pirátů se blíží ke svému konci, ale dosud nebyla vyřešena konečná rozepře. Will Turner se plaví na daleký východ, aby našel magické mapy, které mu pomohou najít skříňku Davyho Jonese a zachránit svého přítele Jacka Sparrowa. Jacka zachrání, ale… Davy Jones, lord Cutler Beckett, zuřivý asijský pirát Sao Feng a starší kapitán James Norrington zformovali nepřátelské spojenectví, které ohrožuje Jacka Sparrowa, Willa Turnera, Elizabeth Swann, jejich nového přítele kapitána Barbossu a všechny piráty na světě. Aby dosáhl vítězství, musí Jack se svou posádkou plout mimo okraj mapy, do nezmapovaného teritoria sedmi moří. Na Shipwreck Island (Ostrov vraků) až na konec světa.

↓pro film klik na CČ↓


Ashley Greene in Los Angeles

28. července 2010 v 10:41 | Mucinek |  Ashley Greene
Fotky Ashey se svojí kamarádkou,kde si vybírá dům

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Miley Cyrus: "Zac Efron je pro mě posedlost"!

27. července 2010 v 19:09 | Eli |  Miley Cyrus
eli-cool.blog.cz
Tak tohle se Liamovi asi moc dobře neposlouchá...
V nedávném rozhovoru Miley Cyrus totiž přiznala, že je doslova posedlá Zacem Efronem a naprosto ho zbožňuje. "Zac má opravdu speciální místo v mém srdci a kdyby to nebylo tak šílené a nebyl to můj dobrý přítel, asi bych si vylepila jeho plakáty v pokoji," dodala s úsměvem.

Tahle hláška Zaca evidentně mile zaskočila a komentoval ji slovy: "Wow, vůbec nevím, co na to říct, je vážně skvělá." Dál už tohle vyznání nerozebíral a raději odběhl od tématu. "Znám Miley od doby, kdy byla ještě malá holčička a musím říct, že je úžasné, co za tu dobu dokázala. V poslední době rozkvetla a svojí prací způsobila bouři ve světě showbusinessu. Jsem na ní hrdý."Prozradila se na Facebooku!

27. července 2010 v 12:09 | Eli |  příběhy
eli-cool.blog.cz
Čtenářka Lenka M. z Prahy nám napsala svůj vlastní příběh o jednom drsném odhalení.
Všechno to začalo na místě, kam se všichni šíleně těší, na školním pobytu v přírodě...

My s holkama jsme na tom nebyly jinak. Když vám je patnáct, a je to jeden z posledních pobytů v přírodě se třídou, musíte si všechno užívat naplno. Navíc jsme byly na pokoji skvělá parta: já, Verča, Nikola a Lenka. Každý den byl skoro stejný, sem tam si Nikola přitáhla do pokoje nějakého toho spolužáka nebo jsme pořádaly výpravy do koupelny, která byla v posledním patře velkého areálu. Už jsem si myslela, že budu vzpomínat jen na šíleného vychovatele Vláďu nebo na místní kuchyni, ale nebylo tomu tak...

Nečekané ztráty

Zbývalo posledních pár dnů našeho pobytu. Chystaly jsem se zrovna na večeři, když Verča při otevření skříně zjistila, že jí chybí dvoje kalhoty a pět triček. Nejdřív stála celá opařená před skříní. Pak rychle začala všechno prohrabávat. Hned jsme se šly taky podívat, jestli nám náhodou něco nechybí. Mně ani Lence nechybělo nic, ale Nikola též postrádala hnědé tílko.
Prohledaly jsme pak celý pokoj, ale nenašly jsme nic. Verča to pěkně obrečela. Učitelky se ale ani neobtěžovaly zavolat policii, i přes to, že suma byla vyšší než pět tisíc korun. Jen obcházely pokoje a podezíraly Verču s Nikolou, že si to vymyslely, aby dostaly peníze z pojistky. Pořád jsem přemýšlela, kdo by to mohl být. Nikdo od nás z pokoje nepřicházel v úvahu. Znaly jsme se přece navzájem od první třídy. Musel to být určitě někdo z venku! Ale kdo?

Náhodný objev

Po příjezdu domů to ve třídě utichlo, Nikola tílko překvapivě doma našla. Zato Verča se nehodlala se ztrátou smířit. Začala to řešit společně s rodiči v ředitelně. Jenže marně. Pojišťovák tvrdil, že nemá důkazy o krádeži ani svědky na oblečení, a tak jí nemůže dát žádné peníze. Z její mámy navíc udělal hlupáka. A to zlodějka chodila vesele dál k nám do školy! A byla ještě blíž, než by kohokoli napadlo. Pak to všechno pomalu málem vyšumělo.

Od té události uplynulo sedm měsíců, když jsem se s Verčou domluvila, že k ní po škole přijdu. Kecaly jsme o všem možném, četly časopisy a pak jsme brouzdaly na netu. Chtěla jsem Verče ukázat Nikoliny fotky, co má na profilu. U jedné z nich Verča vykřikla: "Proboha, ona má moje triko!" Podívala jsem se blíž a uznala jsem, že tenhle top opravdu patří Verče. Jasně, kámošky občas mívají stejný kousek, ale tenhle přivezl Verčin strejda z Ameriky. Takže hodně pravděpodobný, že...
Byly jsme obě v šoku. Napadlo nás prohledat ještě další její složky (a že jich nebylo málo) a pomalu a jistě narážely na další Verčino ztracené oblečení. Nevěřily jsme svým očím... Navíc se tam nakrucovala v takových úhlech, aby byla co nejčitelnější značka, a u všeho byla neuvěřitelně vysmátá. Jak si to ta mrcha vůbec mohla dovolit?! Okrást výbornou kámošku? Proč raději nešla krást do obchoďáku? Sice se v žádném z ukradených kousků neodvážila přijít do školy, ale měla žaludek na to, chlubit se s nima na internetu. A jelikož Verča na Facebooku nemá profil, Nikola nejspíš naivně doufala, že se na to prostě nikdy nepřijde. Jenže spadla klec.


Machři

27. července 2010 v 11:59 | Eli |  archiv filmů
Komedie
102 minut
eli-cool.blog.cz
OBSAH: Uběhlo již třicet let od promoce na vysoké škole a tak se pět dobrých přátel opět shledává, aby společně prožili dovolenou a zavzpomínali na staré časy při příležitosti svátku Dne nezávislosti.

↓pro film klik na CČ↓

Leaving the gym- July 24th, 2010

27. července 2010 v 11:43 | chelsey |  Ashley Greene
A zase candids ako odchádza s posilovne. Mám pocit ako keby cez volne dni už nič iné nerobila.


Ashley At Gym,22nd July 2010

27. července 2010 v 11:40 | chelsey |  Ashley Greene

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ashley At Studio City,22nd July 2010

27. července 2010 v 11:38 | chelsey |  Ashley Greene
Ashley si zašla nové šaty vyskušať do posilovne. Vyzerala úžasne.

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comTaylor Lautner jako mutant ve filmu X-Men!?

26. července 2010 v 18:09 | Eli |  Taylor Lautner
eli-cool.blog.cz
Konečně si Taylor může říct, že netrávil hodiny ve fitku zbytečně. Možná se mu totiž rýsuje role v kultovním X-Menovi...
Z vlka komiksovým hrdinou, to je teď sen, který se možná Tayovi brzy splní. Castingy na film sice ještě stále probíhají, ale producent Bryan Singer se nechal slyšet, že pro roli mutanta Dr. Hanka McCoye, chce určitě Taylora. Jenže je tu problém. Osmnáctiletý idol právě natáčí film Abduction a hned potom se vrhne na další díl Twilight ságy a v diáři není pro další film prostor.

Jeho role je tedy v ohrožení. "Hodně jsme o tom spolu mluvili a Tay byl nabídkou nadšený. Je ale tak vytížený, že jen těžko budeme hledat způsob, jak to vyřešit." řel smutně Singer.

Obsazení vyrýsovaného "vlkodlaka" by dokonce uvítal i Hugh Jackman, který ztvárnil roli Wolverina v předchozím díle X - Mena. "Myslím, že fanynky by šílely radostí, ale zajímala by mě jedna věc. Bude muset být stejně chlupatý v obličeji jako já?" dodal s úsměvem. Postava Dr. Hanka McCoye má totiž, podobně jako Wolverine, dost husté kotlety a v těch si tedy Taylora představit nedovedeme :)